Moja historia i kilka słów o mnie

Witaj piłkarzu, nazywam się Joachim Łeptuch, jestem byłym piłkarzem młodzików 1 ligowego klubu FKS STAL MIELEC. Trafiłem do Francji w wieku 12 lat. Od tamtej pory grałem w różnych zawodowych i amatorskich klubach. Miałem okazję uczestniczyć w testach piłkarskich klubów jak PSG, Saint-Etienne i Paris F.C.

Dzięki wielu latom gry na wysokim poziomie poznałem wiele różnych metod treningowych i wskazówek. Od pewnego czasu zgłębiam wiedzę na temat przygotowania motorycznego i odżywiania. Jestem pasjonatem piłki nożnej i głównym celem tej strony było dzielenie się wiedzą z innymi piłkarzami. Chciałem ułatwić wszystkim polskim piłkarzom dostęp do przydatnej wiedzy na temat dążenia do sukcesu w piłce nożnej.

W rzeczywistości podczas mojej kariery piłkarskiej miałem wiele kłopotów z kontuzjami. Często byłem zagubiony i nie wiedziałem jak odpowiednio trenować aby być najlepszym. Dlatego też poświęciłem sporo czasu na szkolenie się.

W efekcie jestem aktualnie trenerem przygotowania motorycznego, trener personalnym i autorem 2 książek.

Moje książki:

Aktualnie kontynuuję pisanie materiałów na tej stronie i prowadzę kanał YouTube na którym jest już ponad 7000 polskich piłkarzy. 

Link do kanału – Trening Piłkarzy

Co znajdę na tej stronie ?

Znajdziesz tu pełno artykułów na temat odżywianiatreningów i mindsetu piłkarzy. Dodatkowo dowiesz się jak wygląda naprawdę życie zawodowego piłkarza i jak należy sobie radzić z wieloma trudnymi sytuacjami.

Programy treningowe

Plan treningowy na kondycję dla piłkarzy

Wielu piłkarzy pisze do mnie z prośbą o indywidualny trening. Niestety, z racji tego że dużo czasu spędzam na treningach i konsultacjach, nie jestem w stanie śledzić wielu zawodników na raz. Jednak nie chciałem zostawiać piłkarzy samych sobie więc stworzyłem specjalne programy treningowe które dopasowują się do twoich możliwości.

Zaletą programów treningowych jest fakt iż pokazują krok po kroku co należy robić. Nie musisz się więc sporo zastanawiać ponieważ wszystko zrobiłem dla Ciebie, za Ciebie.

Wystarczy że pójdziesz na trening i będziesz trenować według rozpiski. To wszystko. Rezultaty przyjdą same.

Książka o Odżywianiu Piłkarzy  

Na początku pracy z zawodnikami, podczas konsultacji zgłębiamy tematy odżywiania. Zdałem sobie sprawę z faktu iż wielu zawodników nie ma kompletnego pojęcia o korzyściach jakie mogą przynieść zmiany w odżywianiu. W krajach zachodniej Europy, wszystkie zawodowe kluby przykładają ogromną uwagę do szkolenia piłkarzy na temat odżywiania.

Zdecydowałem że opiszę wszystkie potrzebne Ci informacje abyś był w stanie sam stworzyć plan żywieniowy dopasowany do twoich potrzeb.

Porady

Jestem piłkarzem z doświadczeniem, jak zapewne się domyślasz wiele nas łączy. Byłem kapitanem drużyny, wygrywałem turnieje i zdobywałem puchary. Jednakże przeżyłem wiele trudnych sytuacji na boisku i poza nim jak kontuzje, siedzenie na ławce rezerwowych.

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące twojej kariery, któregoś z programów treningowych lub jesteś zainteresowany coachingiem możesz się ze mną skontaktować : joachim.leptuch@treningpilkarzy@.com

Uwaga, z racji tego iż dostaję wiele wiadomości, w pierwszej kolejności odpowiadam posiadaczom programów treningowych.

Rozpocznij twoją karierę piłkarską już dziś z podręcznikiem piłkarza

Opracowałem podręcznik piłkarza dzięki któremu poznasz podstawy na temat odżywiania i treningu piłkarskiego. Podręcznik jest darmowy i możesz go pobrać tutaj.

Pozdrawiam Twój Trener Personalny, Joachim Łeptuch, Trening Piłkarzy™